MŪSŲ NAUJIENOS | OUR NEWS

2020 vasario 29 d.– kovo 1 d. dalyvavome
Tarptautinėje FIFE kačių parodoje Latvijoje, Rygoje
2020 02 29–03 01 we participated at International FIFE Cat Show in Riga Latvia

Savaitgalį dalyvavome tarptautinėje kačiu parodoje Latvijoje, Rygoje. Didelėje įvairių spalų gražuolių bitukų konkurencijoje galime pasigirti mūsų šokoladinių gražuolių sėkme! Havana Bonibrit*LT būdama 10 mėnesių amžiaus  užsidarė čempiono titulą. IC Duncan Bonibrit*LT abi dienas tapo Ex1 ir gavo pirmuosius sertifikatus CAGCIB kopiant į Didžiojo tarptautinio čempiono titulą bei abi dienas gavo nominacijas NOM BIS.
At the weekend we have participated at the cats show in Latvia, Riga. Our chocolate girl Havana Bonibrit*LT at the age 10 months old closed Champion title. Chocolate boy IC Duncan Bonibrit*LT both days Ex 1, CAGCIB and both days NOM BIS!

2020 vasario 8-9 d. dalyvavome tarptautinėje FIFE kačių parodoje
Bratislavoje/Vinične, Slovakijoje
2020 02 8-9 we participated at International FIFE Cat Show in Bratislava/Vinicne Slovakia

Pirmą parodos dieną puikiai sekėsi visiems mūsu augintiniams, kurie savo klasėje gavo pirmas vietas (Ex 1) ir sertifikatus titului. 10 mėnesiu amžiaus Havana Bonibrit*LT nurungė ir kitu veisliu atstoves ir buvo nuominuota į geriausių parodos kačių rinkimus NOM BIS. Ypatingai norime pasidžiaugti mūsų lelijiniu katinu NW’18 GIC DE*Garibaldi’s Kiss Me Kate’s Boy, kuris šiandien ne tik gavo buvo numinuotas NOM BIS, bet ir iškovojo patį aukščiausią titulą ir nuo šiol yra Supreme Champion!
Antroji parodos diena Slovakijoje, Bratislavoje/Vinične, buvo dar sėkmingesnė mūsu katėms! Net trys mūsų augintiniai buvo nominuoti į geriausių parodos kačių rinkimus (NOM BIS)! O dvi iš jų, išrinktos geriausiomis parodoje (Best in Show)!
SC NW’18 DE*Garibaldis Kiss Me Kate’s Boy HP, NOM BIS, Best in Show.
CH Dolly Bonibrit*LT, CACIB, NOM BIS, Best in Show.
Fiorella Bonibrit*LT, CAC, NOM BIS.
Mūsų katės didelėje britukų konkurencijoje ne tik visos gavo pirmąsias vietas ir sertifikatus titulams, bet net trys tapo Tarptautiniais čempionais (International Champion) – Duncan Bonibrit*LT, Dolly Bonibrit*LT ir Karamela Bonibrit*LT!

2020 sausio 8 d. Nacionalinis nugalėtojas 2019!
2020 01 08 National Winner 2019 Lithuania!

Džiaugiamės puikiais mūsų veisimo augintinių pasiekimais! Kasmet, pagal tarptautinės kačių federacijos FIFE taisykles, kiekviena šalis gali išrinkti iki 15 visų veislių kačių, kurios turi aukščiausius pasiekimus parodose šalyje. Šiais metais net du mūsų augintiniai yra tarp 13 Lietuvos geriausių kačių. Veislynas Bonibrit*LT vėl turi net du labai garbingus apdovanojimus – Nacionalinius nugalėtojus!!! Jais tapo: NW’19, NW’18, SC Viking Bonibrit*LT ir NW’19, Bahama Bonibrit*LT. Vikingas Nacionalinio nugalėtojo titulą gavo antrajį kartą ir yra tituluočiausias mūsų veislyno katinas.
SC NW’18 DE*Garibaldis Kiss Me Kate’s Boy HP, NOM BIS, Best in Show.
We are happy and proud to announce that we have again two new our breed FIFE National Winners! It is the most important Awars of the year! The National Winners became: NW’19, NW’18, SC Viking Bonibrit*LT and NW’19, Bahama Bonibrit*LT.

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

Britų trumpaplaukių kačių veislynas BONIBRIT*LT Tarptautinėje felinologų federacijoje (FIFe)

Copyright © Bonibrit*LT
Britų trumpaplaukių kačių veislynas
Vaizdo, tekstinę ir kitą informaciją, pateikiamą svetainėje, galima naudoti tik turint raštišką veislyno sutikimą.
+ 370 698 06764 | Vilnius, LT
design Nikola Arcanidu